Q-18 | КВЕСТ КІМНАТИ

У посіпак завжди є якийсь план дій. Заради нього вони готові на все – це найважливіше завдання. Цього разу вони вирішили запустити ракету на місяць і їм потрібна допомога. Не таке це просте завдання як здається на перший погляд. Відлік іде на хвилини і процес вже не зупинити.

Лише правильна комбінація цифр випустить Вас із цієї металевої пастки. Здається, що надія втрачена. Що у звичайному ліфті дев’ятиповерхівки може допомогти вийти назовні? Важлива кожна деталь, кожний напис, елемент, гвинтик чи ручка, навіть певна комбінація кнопок поверхів. Вихід є завжди. А ти зможеш вийти з нашого ліфту за 30 хвилин?

Цікаві загадки, незвичайні механізми та рішення, від результату яких ви будете в повному шоці – це саме те, що чекає вас в квест-кімнаті «Секрет Малевича». Ви маєте можливість наблизитись до розгадки творіння, яке вже сотню років заводить найвидатніших мистецтвознавців та вчених нашої планети в глухий кут. Лише 60 хвилин для того, щоб розкрити таємниці, які допоможуть вибратися з кімнати! Час пішов.

Навіть звичайна робоча подорож на кораблі може стати пригодою, якщо зорі склалися відповідним чином. У Вас буде всього одна година щоб знайти таємні документи у каюті #18 та вийти з неї до повернення власника. Все залежить від Вас.

Ліси українських Карпат спокон віків були наповнені різноманітними містичними та загадковими істотами. Чугайстри, мавки, упирі, знахарі, пропасниці, мольфари, біси – всі ці темні та світлі сили і в наш час ведуть запеклу боротьбу, балансуючи на межі реального світу та потойбіччя. Вам випала нагода взяти участь в цій круговерті. На вас очікує справжнє випробування! Поспішайте, адже є лише 60 хвилин, щоб допомогти добру втримати рівновагу!