Q-18 | СПІВПРАЦЯ

СПІВПРАЦЯ

Мрієте відкрити власний квеструм, та не знаєте, з чого розпочати?

Проект «Q-18» залюбки допоможе в цій непростій справі!

МИ ПРОПОНУЄМО:

написання ексклюзивних, цікавих та незвичайних сценаріїв різного рівня складності та тематики. Співпрацюючи з нами, ви отримаєте унікальну квест-кімнату, аналогів якої немає ніде на планеті;

допомогу в пошуку електронних механізмів та схем, необхідних для реалізації окремих рівнів квесту. Секретні сейфи, приховані сховки та додаткові кімнати, які відкриваються гравцям в процесі гри – все це потребує точних механізмів, які будуть чітко працювати навіть після сотні проведених ігор. Ми знаємо, як реалізувати будь-які фантастичні ідеї, та не витратити на це всі свої гроші;

підбір декорацій під конкретний бюджет. Декорації та реквізит – важливі елементи будь-якого квесту типу «виберись з кімнати за 60 хвилин», від їхньої якості залежить те, як сприймуть кімнату гравці та чи зможе інтер’єр передати необхідну атмосферу. Але для цього зовсім не обов’язково купувати найдорожчі меблі та бездумно витрачати кошти. Ми підкажемо, як облаштувати кімнату максимально якісно та недорого.

Співпрацюючи з нами, ви отримаєте не просто команду сценаристів, але й надійних партнерів, які багато років захоплюються світом квестів та працюють в цій сфері не лише заради грошей. Ми підкажемо, що ТРЕБА, а що ні в якому разі НЕ МОЖНА робити.

Квест на всі випадки життя!

Крім традиційних квестів «Знайди вихід з кімнати за 60 хвилин» ми займаємось написанням різноманітних виїзних та тематичних розваг. Квест для молодят в день їхнього весілля, святковий квест на офісі компанії, квест для дітей різного віку, квест для парубоцької вечірки – ми прикрасимо ваше свято та зробимо його незабутнім!

Час нових вражень!

Зацікавила пропозиція? Пишіть нам!

Ваше ім'я (обов'язково)

Ваш email (обов'язково)

Тема

Ваше повідомлення