Q-18 | Угода користувача

Угода користувача

Умови використання та Публічна оферта

1. Загальні положення

1.1. Ця Угода визначає умови використання Користувачами (Покупцями) матеріалів і сервісів сайту https://q-18.com (далі – Сайт, веб-сайт).

1.2. Дана угода відповідно до cт. 633, 641 і гл. 63 Цивільного кодексу України є публічним договором (офертою) і адресована невизначеному колу осіб незалежно від статусу (фізична особа, юридична особа, фізична особа – підприємець), що бажають придбати товари на Сайті https://q-18.com.

1.3. Оскільки ця Угода є публічною офертою, то отримуючи доступ до матеріалів Сайту Користувач (Покупець) вважається учасником цієї Угоди.

1.4. Адміністрація Сайту (власник Сайту https://q-18.com і / або уповноважені ним особи) має право в будь-який час в односторонньому порядку змінювати умови цієї Угоди. Нова або змінена Угода стають дійсними після розміщення її на Сайті. За незгоди Відвідувача із внесеними змінами він зобов’язаний відмовитися від доступу до Сайту, припинити використання матеріалів і сервісів Сайту.

1.5. Покупець погоджується з цією публічною офертою при оформленні замовлення на Сайті.

1.6. Користувач (Покупець) погоджується з тим, що всі умови Угоди Користувача йому зрозумілі і він приймає їх повністю і беззастережно.

1.7. Сайт та надані сервіси можуть бути тимчасово частково або повністю недоступними внаслідок проведення профілактичних або інших робіт або з будь-яких інших причин технічного характеру. Технічна служба Продавця має право періодично проводити необхідні профілактичні або інші роботи за попереднім сповіщенням Користувачів (Покупців) або без нього.

2. Конфіденційність та персональні дані

2.1. Інформація, надана Користувачем (Покупцем) є конфіденційною. Адміністрація сайту використовує інформацію про Користувача (Покупця) з метою виконання Замовлень Користувача (Покупця), якщо інших цілей не вказано в цій Угоді.

2.2. Персональні дані Користувача (Покупця) обробляються відповідно до Закону України від 01 червня 2010 № 2297-VI «Про захист персональних даних».

2.3. Надаючи свої персональні дані при реєстрації на сайті, Ви погоджуєтеся на їх обробку Продавцем, в тому числі і з метою просування Продавцем товарів та послуг, для оцінки та аналізу роботи сайту, для визначення переможця в акціях, що проводяться Продавцем.

2.4. Продавець має право відправляти інформаційні, в тому числі рекламні повідомлення, на електронну пошту і мобільний телефон Користувача (Покупця) з його згоди.

2.5. Ви маєте право відмовитися від отримання рекламної та іншої інформації без пояснення причин відмови. Сервісні повідомлення, що інформують Користувача (Покупця) про замовлення і етапах його обробки, відправляються автоматично і не можуть бути відхилені Користувачем (Покупцем).

3. Порядок оформлення Замовлень, ціноутворення, обмін.

3.1. Користувач (Покупець) може оформити замовлення самостійно, шляхом натискання кнопки “придбати”. Після оформлення замовлення повідомлення про замовлення буде надіслане Покупцеві на електронну пошту.

3.2. У разі технічних збоїв, а також з інших причин, незалежних від Адміністрації, зазначене замовлення анулюється повністю або частково, а Користувач (Покупець) інформується шляхом надсилання йому повідомлення або по телефону.

3.3. Приєднуючись до цієї угоди і оформляючи замовлення, Користувач (Покупець) підтверджує, що ознайомлений з розділом сайту «Оплата і доставка», погоджується з ним і розуміє його в повній мірі.

3.4. Користувач (Покупець) погоджується з тим, що придбаний ним Товар не підлягає обміну і поверненню.

3.5. При відмові Користувача (Покупця) від товару Адміністрація повертає йому суму, сплачену Покупцем, за винятком витрат Продавця на доставку від Покупця повернутого товару.

4. Оплата і доставка

4.1. Оплата замовлення здійснюється двома способами: за допомогою кредитної картки через систему LiqPay, готівкою при отриманні.

4.2. Отримати товар можна або на електронну пошту у електронному вигляді, або в приміщенні Квест-кімнат Q-18.

4.3. Доставка товару не здійснюється

4.4. З метою вищезазначеного Адміністрація залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та робити технічні і юридичні заходи для припинення доступу до Сайту Користувачів (Покупців), що створюють проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами (Покупцями), Користувачів (Покупців) у разі будь-яких недобросовісних зловживань з їх боку при замовленні товару, що не мають на меті його придбання, або Користувачів (Покупців), які порушують вимоги Угоди. При цьому таке блокування відбувається на розсуд адміністрації без наступного повідомлення таких Користувачів (Покупців) 

4.5. Адміністрація веб-сайту не несе відповідальності за: 

4.5.1. Затримки або збої в процесі здійснення операції, що виникли внаслідок непереборної сили, а також будь-якого випадку негараздів у телекомунікаційних, комп’ютерних, електричних та інших суміжних системах. 

4.5.2. Дії систем переказів, банків, платіжних систем і за затримки, пов’язані з їх роботою. 4.5.3. Належне функціонування Сайту, якщо Користувач (Покупець) не має необхідних технічних засобів для його використання, а також не несе жодних зобов’язань щодо забезпечення користувачів такими засобами.

5. Зворотній зв’язок і коментарі

5.1. Всі об’єкти, доступні з допомогою сервісів Сайту https://q-18.com/, зокрема елементи дизайну, текст, графічні зображення, ілюстрації, відео, програми для ЕОМ, бази даних, музика, звуки та інші об’єкти (далі — зміст сервісів), а також будь-який контент, розміщений на веб-сайті https://q-18.com/, є об’єктами виняткових прав Адміністрації, користувачів та інших правовласників.

5.2. Ви погоджуєтеся, що Адміністратор може видалити будь-яке ваше повідомлення без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. Адміністрація не несе відповідальності за будь-яку інформацію розміщену користувачами сайту.

5.3. З усіх питань щодо прав, а також з іншими питаннями та пропозиціями Ви можете зв’язатися з нами за електронною адресою: quest18room@gmail.com